Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10924 hodnocení
5
10771x
4
81x
3
32x
2
6x
1
34x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
+ rychlé dodání
+ dobrá komunikace, neměli jednu položku , paní zavolala a domluvili jsme se na jiném výrobku

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
Obchod voní i když je webový. Přehledné stránky s množstvím videí, široká škála značek, slušné ceny zboží. Vždy pěkně zabaleno a rychle doručeno.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
JN Avatar autora Jan Novak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
Výborný obchod, báječná obsluha.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
Spokojenost, velká sleva na svíčky Voluspa. Konzultace předem, která pomohla v rozhodování.
M Avatar autora Miloš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
Ž Avatar autora Žaneta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.1.2021
B Avatar autora Božena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2021
Lidi,nechápu vaši troufalost.Znovu se ptáte na moji spokojenost.I tady jste opět přiložili výrobek z Austrálie,což je pro mne nepochopitelné.Mně jste poslali výrobky z Číny.Jste nezodpovědní lháři vhledem ke své reklamě.Uvědomte si to konečně,že tak se se zákazníkem nejedná. Rozhodně o vás nebudu podávat kladné a doporučující reference.Taky věřím,že mne již nebudete obtěžovat svými dotazy. S vírou v lepší jednání a vážnosti ke kupujícím Božena H.
MM Avatar autora Martin Mokroš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2021
Maximální spokojenost. Vřele doporučuji.
KJ Avatar autora Kovařová Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2021
Pružné jednání, spolehlivý.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2021
Spokojenost,doporučuji obchod. Zboží dorazilo rychle,perfektně zabalené.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2021
+ přehledné webové stránky
+ podrobné popisy u jednotlivých produktů
+ video recenze vybraných produktů
+ rychlé dodání zboží (vždy dodrží aktuálně uváděnou dodací lhůtu)
+ zboží v balíčku vždy pečlivě zabaleno

Nakupuji v tomto obchodu pravidelně a vždy jsem plně spokojena. :-)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2021
+ rychlost expedice, přehledný e-shop, zboží perfektně zabaleno

Jako vždy naprosto bezproblémový nákup, nenakupuji už nikde jinde, vždy se ráda vracím. Svět bytových vůní vřele doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2021
Ano

Ovládací prvky výpisu

10948 položek celkem